2022 – Koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu

2022 – Dni Krzyżowe na sieradzkiej Pradze
24 maja 2022
Poznaję Boży świat / 2021 – Hiszpania, Camino del Norte. Dzień 3 – Castro Urdiales, 10 km / łącznie 54,9 km
10 czerwca 2022
Udostępnij to:

Sieradz, 26 maja 2022

W dniu 26 maja 2022 roku z okazji Dnia Matki odbył się w Szkole Muzycznej I stopnia w Sieradzu niezwykły koncert. Uczniowie, a raczej „przyszli młodzi wirtuozi” klas pierwszych cyklu sześcioletniego, zaprezentowali na scenie swoje zdolności muzyczne, dedykując wykonane przez siebie utwory nie tylko swoim kochanym mamom z okazji ich święta, ale również przybyłym tatom.

Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym niezwykłym i pięknym koncercie, na który zaprosił mnie mój siedmioletni bratanek Filipek, który uczy się od kilku miesięcy gry na akordeonie. Obiecałem, że na pamiątkę zrobię z tego ważnego dla niego oraz jego koleżanek i kolegów ze szkoły muzycznej wydarzenia niewielki fotoreportaż. Uczniowie podczas koncertu zaprezentowali bezbłędnie przygotowane utwory, a na koniec wszyscy młodzi wykonawcy otrzymali gromkie brawa od swoich najbliższych.

Kochane Dzieciaki, mam nadzieję, że moje zdjęcia chociaż w jakimś stopniu oddadzą atmosferę tego niezwykłego koncertu, którym sprawiliście wszystkim, a szczególnie Waszym kochanym i dumnym z Was rodzicom ogromną radość.

Łukasz Piotrowski

 

Dyrektor szkoły mgr Andrzej Grześkowiak trzymał kciuki za wszystkich młodych wykonawców
Koncert z okazji Dnia Matki czas rozpocząć!

Mój bratanek Filip Piotrowski od kilku miesięcy jest uczniem szkoły muzycznej w Sieradzu. Swoje szlify muzyczne kształci na akordeonie.
Przyszły muzyk Aleksander Kałuziak z wielką gracją zagrał na fortepianie

Cały koncert został nagrodzony gromkimi brawami
Na koniec wszyscy przyszli wirtuozi zapozowali do pamiątkowego zdjęcia. Brawo WY!

 

***

 

 

 

***

Ponadto zapraszam do obejrzenia fotorelacji z:

Udostępnij to: