2020 – XV Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie

Featured Video Play Icon
Homilie ks. Zygmunta Majdzińskiego. Rok 2020
17 września 2020
Rola Sióstr Urszulanek w zachowaniu kultury ludowej Sieradzkiego
1 października 2020
Udostępnij to:

Warszawa, 20 września 2020

„Wspólnie brońmy rodziny” – to hasło tegorocznego XV Marszu dla Życia i Rodziny, który zgromadził ponad 5 tys. osób. W marszu wziął udział Prezydent RP Andrzej Duda, małopolska kurator oświaty Barbara Nowak, prezes fundacji Małe Stópki ks. Tomasz Kancelarczyk, ks. Dominik Chmielewski, który po Eucharystii wygłosił konferencję.
Temat konferencji ks. Dominika Chmielewskiego: “Piękne przeżycie, radość wspólnoty, jednomyślność w rozumieniu małżeństwa, rodziny i jej wartości w polskich tradycjach patriotycznych i kulturowych, w życiu Narodu i Kościoła”. Konferencja została wygłoszona 20 września 2020 r. w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie. Ks. Dominik Chmielewski w 1995 przeżył duchowy wstrząs podczas pielgrzymki do Medjugorie, miejsca znanych objawień maryjnych. Przeżycie to zaowocowało decyzją o wstąpieniu 2 lata później do Towarzystwa św. Franciszka Salezego (salezjanie).

 

***

Zdjęcia wykonałem 20 września 2020 roku podczas XV Marszu dla Życia i Rodziny, który pod hasłem „Wspólnie brońmy rodziny” przeszedł ulicami Warszawy

 

 

***

Ponadto zapraszam do obejrzenia fotorelacji z:

Udostępnij to: