Moja rodzinka / Klarusia i Kacperek w obiektywie kamery

2018 – Odpust Matki Bożej Różańcowej w klasztorze Sióstr Urszulanek SJK w Sieradzu
13 października 2018
Miasto Sieradz / Boże Ciało 2015r.
20 października 2018

Sieradz, 20 lutego 2017

Życie każdego z nas to pewnego rodzaju opowieść.
Każda jest inna, wyjątkowa i na swój sposób niepowtarzalna…

Narodziny dziecka są zawsze niezwykłym wydarzeniem, nie tylko dla szczęśliwych rodziców, ale dla całej rodziny. Nie inaczej było i z naszymi dziećmi, na które na szczęście nie musieliśmy zbyt długo czekać. Chwała Panu! (uśmiech). Dzieci to szczodry dar, który potwierdza, że Bóg jest Stwórcą i Panem życia, rozdającym obficie swoje błogosławieństwo w stwarzaniu nowego życia.

Wiedziałem, że kiedy przyjdą na świat nasze upragnione dzieci: Klara i Kacper, to będę chciał dokumentować nie tylko ich dzieciństwo, ale jak Bóg pozwoli, również to, jak będą wkraczały w dorosłe życie. Chcę, żeby miały pamiątkę z dzieciństwa. Jak zapewne każdy rodzic wie, dzieci rosną niebywale szybko, dlatego priorytetem dla mnie jest nie tylko dokumentowanie tak szybko mijającego dzieciństwa, ale przede wszystkim bycie ze swoimi ukochanymi dziećmi. Bycie blisko.

Fotografowanie czy filmowanie własnych dzieci jest dla mnie wielką frajdą. Już dzisiaj mogę wracać do tych pięknych filmów czy zdjęć, mogę też dzielić się moim szczęściem z każdym z Was. Jest to dla mnie bardzo ważne. Ciągle pamiętam narodziny naszych dzieci, bo miałem szczęście być przy ich narodzinach. Z całą pewnością były to jedne z najpiękniejszych chwil w moim życiu, co również utrwaliłem na filmie. Dzisiejsza technika tak się rozwija, i to jest korzystne, że rodzinne filmy możemy oglądać niemal w każdym miejscu na ziemi. Będąc w pracy czy podróży, wystarczy tylko mieć dostęp do internetu, aby te piękne chwile odtworzyć.

Tę zakładkę chciałbym wykorzystać do prezentowania niektórych filmów z mojego archiwum, które mają dla mnie ogromną wartość sentymentalną. Wierzę, że jak podrośniecie, moje małe aniołki, to oglądanie tych filmów sprawi wam wiele radości i wywoła uśmiech. Mam nadzieję, że będziecie do tych filmów często wracać. Jestem przekonany, że tych filmów będzie przybywać, bo wszystko co najpiękniejsze dopiero przed nami (uśmiech).

Wasz kochający tatuś
Łukasz Piotrowski

***

Pioseneczki w wykonaniu Klarusi, 20 maja 2018

Nasz synek Kacperek 11 stycznia 2017 roku skończy 16 miesięcy i potrafi już powiedzieć: tata, mama i Klara.  Tatuś jest z Ciebie bardzo dumny, 6 stycznia 2017

Prosimy wszystkich o wyrozumiałość i się nie śmiać (szczególnie z talentu tatusia Łukasza), bo to jest nasz debiut  🙂 Zdrowych, rodzinnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia 2016